Zumba lekce s Hokejovou Akademií

Dne 21. 10. 2019 byly opět spuštěny zumba lekce v tělocvičně na Hokejové Akademi pod vedením Šárky Vaňkové. Tyto lekce budou probíhat v pravidelných intervalech každé pondělí v čase 17 : 45 hod. v délce 60 minut. Výhodou zumby je, že stejně jako ženy ji můžou cvičit i muži a to všech věkových kategorií bez rozdílu. Na lekci si míru zatížení určí každý jedinec sám dle svých fyzických možností tak, aby mu bylo cvičení příjemné. Tak i vy se můžete přidat mezi skvělou partu žen a začít s námi zumbit.

A co ZUMBA vlastně znamená ? Vy, kteří jste na této lekci ještě nikdy nebyli, ale pouze jste o ní slyšeli a vůbec netušíte, co se pod názvem skrývá, máte jedinečnou možnost vše zjistit v následujích pár řádcích.

ZUMBA je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér Alberto ,,Beto“ Perez. Představuje aerobní trénink formou intervalového tréninku na základě střídání rychlých a pomalých skladeb. Je to hodina, která je plná energie, skvělé hudby a dobré nálady. Dobrovází ji kombinace dynamické latinsko-americké hudby a tanců spolu s aerobními pohyby. Využívá kombinaci tanců z celého světa jako je Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly dance a mnoho dalších. Vychází z principu, že cvičení by mělo být zábavné a jednoduché. Sexy a energické latino rytmy vytvářejí PÁRTY ATMOSFÉRU , která vás strhne do víru pohybu. Tak určitě neváhejte a přidejte se k nám. Pohyb je v dnešní době důležitou součástí života, tak se určitě nešiďte a zařaďte pohyb do svého životního stylu. Na každém z vás je, které cvičení vašemu tělu nejvíce prospívá. Ale pokud rádi tancujete, milujete energickou, dynamickou hudbu a tance, tak určitě patříte k nám a my vás rádi uvidíme na lekcích.

Po novém roce začínáme v pondělí 6.1. 2020 v obvyklých 17 :45 hodin. Budeme se těšit na nově příchozí členy, kteří budou chtít vrtit s námi v rytmu latinsko-americké hudby a tanců a zažít s námi srandu. V rámci zumby pořádáme občasné společenské večírky, prodloužené lekce alias ,, ZUMBA PÁRTY“ , chystáme společnou zumbu s dětmi a sportovně relaxační víkend se zumbou na konci května. Tak neváhejte a přidejte se mezi nás a přineste si domů dobrou náladu a spoustu energie.

Napsat komentář