ZUMBA Ženy

Pokud rády tancujete, milujete rytmy latinsko-americké hudby a líbí se vám tance jako je salsa, merengue, cumbia, hip-hop a spousta dalších. Tak jste tady správně a je čas se připojit mezi nás. Mezi bezva super veselé ženské, které milují pohyb v podobě tance. Nejen, že protáhnete svoje tělo, ale očistíte i mysl. Jedna lekce vám dá tolik energie, že z ní budete čerpat ještě několik dní. Nebojte se k nám přidat, přivítá vás velmi přátelský a veselý kolektiv skvělých ženských, které stejně jako vy chtějí načerpat síly, odpočinout si od všedních starostí, pobavit se a odnést si domů veselou náladu. Nikdo se vám nebude smát, nikdo vás nebude odsuzovat. Jsme jedna velká parta, se kterou si užijete spoustu legrace.

Během roku pořádáme společně dvě sportovní víkendová ZUMBA – SOUSTŘEDĚNÍ . Jedno soustřední bude probíhat na konci června v jednom rodinném penzionu se sportovním zázemím a bazénem. Druhé soustředění bude na podzim říjen/listopad, které bude probíhat formou wellness pobytu.

Během roku pořádáme několik prodloužených lekcí s různou tématikou, ať už vánoční, mikulášská, halloween…a spousta dalších . Jednou ročně pořádáme zumba párty pro ,, MODRÉHO HROCHA“, kdy výtěžek z této akce putuje na pomoc dětem po vážných úrazech. Před vánočními svátky zakončujeme sezónu vánočním večírkem, kde se společně všechny sejdeme u dobrého jídla a pití a hodnotíme společně celý rok.

Tak kočky neváhejte a přidejte se k nám.

Rády přivítáme nové členky.